Suffusion - en to nl translation catalogue (230 entries)

note: Text in function
en: % Responses
nl: % reacties

note: Text in function
en: %1$s to &#8220;%2$s&#8221;
nl: %1$s aan &#8220;%2$s&#8221;

note: Text in function
en: (required)
nl: (verplicht)

note: Text in function
en: 1 Response
nl: 1 reactie

note: Text in echo
en: <p>This widget displays a featured posts slider.</p>
nl: <p> Deze widget toont een 'featured' berichten schuifknop.</p>

note: Text in echo
en: <p>This widget lets you display the latest posts from a category.</p>
nl: <p>Deze widget toont de laatste berichten van een categorie.</p>

note: Text in function
en: A search form for your blog
nl: Een zoekformulier voor je blog

note: Text in function
en: A widget for displaying featured posts.
nl: Een widget om 'featured' berichten te tonen.

note: Text in function
en: A widget for displaying posts in a category. You can use this to selectively display posts.
nl: Een widget om berichten in een categorie te tonen. Je kan dit gebruiken om selectief berichten te tonen.

note: Text in function
en: A widget to enable people to follow you on Twitter
nl: Een widget om anderen in staat te stellen je op Twitter te volgen

note: Text in function
en: A widget to let people use Google Translator to translate your site
nl: Een widget die bezoekers Google Vertalen laat gebruiken om je site te vertalen

note: Text in echo
en: Add comments
nl: Reacties toevoegen

note: Text in function
en: Alternate excerpt between left and right
nl: Samenvatting afwisselend links en rechts

note: Text in function
en: Alternate excerpt between top and bottom
nl: Samenvatting afwisselend boven en onder

note: Text in echo
en: Archives
nl: Archieven

note: Text in function
en: Bottom
nl: Onderkant

note: Text in function
en: Box upon hover (magazine-style)
nl: Omkaderen bij hoveren (magazine-stijl)

note: Text in function
en: Cancel reply
nl: Annuleer reactie

note: Text in echo
en: Categories
nl: CategorieÃ«n

note: Text in echo
en: Category Icon:
nl: Categorie icon

note: Text in function
en: Category Posts
nl: SW: Categorie berichten

note: Text in echo
en: Category icon custom image link:
nl: Link voor aangepaste afbeelding categorie icon:

note: Text in function
en: Comments
nl: Reacties

note: Text in echo
en: Comments (RSS)
nl: Reacties (RSS)

note: Text in echo
en: Comments <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>
nl: Reacties <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>

note: Text in function
en: Continue reading
nl: Lees verder

note: Text in function
en: Current post is covered by next post
nl: Huidige bericht wordt bedekt door volgende bericht

note: Text in function
en: Current post moves off next post
nl: Huidige bericht beweegt van het volgende bericht af

note: Text in function
en: Custom Tab 1
nl: Aangepaste tab 1

note: Text in function
en: Custom Tab 10
nl: Aangepaste tab 10

note: Text in function
en: Custom Tab 2
nl: Aangepaste tab 2

note: Text in function
en: Custom Tab 3
nl: Aangepaste tab 3

note: Text in function
en: Custom Tab 4
nl: Aangepaste tab 4

note: Text in function
en: Custom Tab 5
nl: Aangepaste tab 5

note: Text in function
en: Custom Tab 6
nl: Aangepaste tab 6

note: Text in function
en: Custom Tab 7
nl: Aangepaste tab 7

note: Text in function
en: Custom Tab 8
nl: Aangepaste tab 8

note: Text in function
en: Custom Tab 9
nl: Aangepaste tab 9

note: Text in echo
en: Custom image height:
nl: Hoogte aangepaste afbeelding:

note: Text in echo
en: Custom image width:
nl: Breedte aangepaste afbeeldings:

note: Text in function
en: Diagonal Blinds
nl: Diagonale blinds

note: Text in echo
en: Do not link to this page in the navigation bars
nl: Koppel deze pagina niet in de navigatiebalken

note: Text in function
en: Don't show any text
nl: Verberg alle tekst

note: Text in function
en: Don't show feeds
nl: Verberg feeds

note: Text in function
en: Don't show tagline
nl: Verberg tag-lijn

note: Text in echo
en: E.g. 250px
nl: Bijv. 250px

note: Text in function
en: Edit
nl: Bewerk

note: Text in echo
en: Email Subscription Box Default Text:
nl: Email abonnement kader standaard tekst:

note: Text in echo
en: Email Subscription Button Text:
nl: Email abonnement knop tekst:

note: Text in echo
en: Enable custom image size for featured images
nl: Zet aangepaste afbeeldingsgrootte aan voor 'featured' afbeeldingen

note: Text in function
en: Enter %1$s account name:
nl: Geef %1$s account naam op:

note: Text in echo
en: Enter a comma-separated list of keywords for this post. This list will be included in the meta tags for this post.
nl: Geef een komma-gescheiden lijst van sleutelwoorden op voor dit bericht. Deze lijst wordt meegenomen in de meta tags voor dit bericht.

note: Text in function
en: Enter email address
nl: Geef email adres op

note: Text in echo
en: Enter the full URL of the featured image that you would like to use, including http://
nl: Geef de volledige URL van de afbeelding die je wilt gebruiken, inclusief http://

note: Text in echo
en: Enter the full URL of the thumbnail image that you would like to use, including http://
nl: Geef de volledige URL van de thumbnail afbeelding die je wilt gebruiken, inclusief http://

note: Text in echo
en: Enter time in milliseconds. E.g. 1000
nl: Geef de tijd in milliseconden. Bijv. 1000

note: Text in echo
en: Enter time in milliseconds. E.g. 4000
nl: Geef de tijd in milliseconden. Bijv. 4000

note: Text in function
en: Enter your %1$s feed name. If your feed address is http://feeds.feedburner.com/my_feed_name, your feed name is my_feed_name
nl: Geef je %1$s feed naam op. Als je feed adres http://feeds.feedburner.com/mijn_feed_naam is, dan is je feed naam mijn_feed_naam

note: Text in function
en: Enter your full %1$s URL:
nl: Geef je volledige %1$s URL op:

note: Text in echo
en: Entries (RSS)
nl: Berichten (RSS)

note: Text in echo
en: Entries <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>
nl: Berichten <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>

note: Text in function
en: Error 404 - Not Found
nl: Error 404 - Niet gevonden

note: Text in echo
en: Excerpt background color:
nl: Samenvatting achtergrondkleur:

note: Text in echo
en: Excerpt font color:
nl: Samenvatting font kleur:

note: Text in echo
en: Excerpt title color:
nl: Samenvatting titel kleur:

note: Text in function
en: Fade In
nl: Fade in

note: Text in function
en: Featured Content
nl: SW: 'Featured' berichten

note: Text in echo
en: Featured Image
nl: 'Featured' afbeelding

note: Text in echo
en: Featured content transition effect:
nl: Veranderingseffect voor 'featured' berichten:

note: Text in echo
en: Fill in a comma-separated list of category ids. E.g. 3,8,17
nl: Vul een komma-gescheiden lijst in van categorie id's. Bijv. 3,8,17

note: Text in echo
en: Fill in a comma-separated list of page ids. E.g. 7,9,13
nl: Vul een komma-gescheiden lijst in van pagina id's. Bijv. 7,9,13

note: Text in echo
en: Fill in a comma-separated list of post ids. E.g. 7,9,13
nl: Vul een komma-gescheiden lijst in van bericht id's. Bijv. 7,9,13

note: Text in function
en: Follow Me
nl: SW: Volg me

note: Text in function
en: Follow me on Twitter
nl: Volg me op Twitter

note: Text in function
en: Google Translator
nl: SW: Google vertalen

note: Text in function
en: Grow horizontally from center
nl: Groei horizontaal vanuit het midden

note: Text in function
en: Grow vertically from center
nl: Groei vertikaal vanuit het midden

note: Text in echo
en: Height of featured content section:
nl: Hoogte van de sectie 'featured' berichten:

note: Text in function
en: Horizontal Blinds
nl: Horizontale blinds

note: Text in echo
en: If this box is checked, clicking on this page in the navigation bar will not take you anywhere.
nl: Als dit vak is aangevinkt, dan zal het aanklikken van deze pagina in de navigatiebalk je nergens heenbrengen.

note: Text in echo
en: If this box is checked, this post will show up as a headline in the magazine template.
nl: Als dit vak is aangevinkt, dan zal dit bericht verschijnen als titel in de magazine template

note: Text in echo
en: If this box is checked, this post will show up as an excerpt in the magazine template.
nl: Als dit vak is aangevinkt, dan zal dit bericht verschijnen als een samenvatting in de magazine template.

note: Text in echo
en: If you are including latest posts and you select 5 here, the latest 5 posts will be included in the featured content. If this number is higher than the maximum number of posts, this setting will be ignored
nl: Als je laatste berichten toont en je selecteert hier het getal 5, dan worden de laatste 5 berichten opgenomen in de 'featured' berichten. Als het getal groter is dan het maximum aantal berichten, dan wordt de setting genegeerd.

note: Text in function
en: If you are placing this widget in the \"Right Header Widgets\":
nl: Als je deze widget plaatst in de \"Rechter kop widgets\":

note: Text in function
en: If you are placing this widget in the sidebars or in \"Widget Area below Header\" or \"Widget Area below Footer\":
nl: Als je deze widget plaatst in de zijkolom of in \"Widget gebied onder de kop\" of \"Widget gebied onder de voettekst\":

note: Text in echo
en: If you have chosen to use a custom image in the previous option, please enter the complete URL of the category icon here, including http://
nl: Als je hebt gekozen om een aangepaste afbeelding te gebruiken in de voorgaande optie, geef dan s.v.p. de complete URL op van de categorie icon, inclusief http://

note: Text in echo
en: Include categories:
nl: Toon categorieÃ«n:

note: Text in echo
en: Include latest posts
nl: Toon laatste berichten

note: Text in echo
en: Include pages:
nl: Toon pagina's:

note: Text in echo
en: Include posts:
nl: Toon berichten:

note: Text in echo
en: Include sticky posts
nl: Toon sticky berichten

note: Text in function
en: Leave a Reply
nl: Geef een reactie

note: Text in function
en: Leave a Reply to %s
nl: Geef een reactie op %s

note: Text in function
en: Left
nl: Links

note: Text in function
en: Log in/out, admin, feed and WordPress links
nl: Log in/uit, admin, feed en WordPress links

note: Text in function
en: Log out
nl: Log uit

note: Text in function
en: Logged in as %s.
nl: Ingelogd als %s.

note: Text in echo
en: Make this post a headline
nl: Maak van dit bericht een kop

note: Text in echo
en: Make this post an excerpt in the magazine layout
nl: Maak van dit bericht een samenvatting in de magazine layout

note: Text in echo
en: Maximum number of posts / pages to display:
nl: Maximum aantal te tonen berichten / pagina's:

note: Text in echo
en: Meta Description
nl: Meta beschrijving

note: Text in echo
en: Meta Keywords
nl: Meta sleutelwoorden

note: Text in function
en: My Tweets
nl: Mijn Tweets

note: Text in function
en: Name
nl: Naam

note: Text in function
en: Newer %1$s
nl: Nieuwere %1$s

note: Text in function
en: Newer Comments
nl: Nieuwere reacties

note: Text in function
en: Newer Entries
nl: Nieuwere berichten

note: Text in function
en: Next Post
nl: Volgende bericht

note: Text in function
en: No Responses
nl: Geen reacties

note: Text in function
en: No category icon
nl: Geen categorie icon

note: Text in echo
en: Not Found
nl: Niet gevonden

note: Text in echo
en: Nothing Found
nl: Niets gevonden

note: Text in echo
en: Number of "Latest Posts":
nl: Aantal "Laatste berichten":

note: Text in echo
en: Number of Tweets to display:
nl: Aantal te tonen Tweets:

note: Text in echo
en: Number of posts to display:
nl: Aantal te tonen berichten:

note: Text in function
en: Older %1$s
nl: Oudere %1$s

note: Text in function
en: Older Comments
nl: Oudere reacties

note: Text in function
en: Older Entries
nl: Oudere berichten

note: Text in function
en: One Response
nl: Een reactie

note: Text in function
en: Page %1$s of %2$s
nl: Pagina %1$s van %2$s

note: Text in echo
en: Page Title in Dropdown Menu
nl: Paginatitel in dropdown menu

note: Text in function
en: Pages
nl: Pagina's

note: Text in function
en: Pages:
nl: Pagina's:

note: Text in function
en: Pause
nl: Pauzeer

note: Text in echo
en: Please try another search.
nl: Probeer s.v.p. een andere zoekopdracht.

note: Text in echo
en: Position of the excerpt:
nl: Positie van de samenvatting:

note: Text in echo
en: Post display style:
nl: Bericht stijl:

note: Text in function
en: Posted by %1$s at %2$s
nl: Geplaatst door %1$s om %2$s

note: Text in echo
en: Posts from the selected category will show in the widget
nl: Berichten van de geselecteerde categorie worden getoond in de widget.

note: Text in function
en: Previous Post
nl: Vorige bericht

note: Text in function
en: Recent Comments
nl: Recente reacties

note: Text in function
en: Recent Posts
nl: Recente berichten

note: Text in function
en: Recommended settings:
nl: Aanbevolen instellingen:

note: Text in echo
en: Recommended sizes: 32px if the widget is being added to the \"Right Header Widgets\" area, whatever you like otherwise. Note that making the image too large will cause loss of picture quality.
nl: Aanbevolen grootte: 32px als de widget wordt toegevoegd aan het \"Right Header Widgets\"  gebied, anders wat je zelf wilt. Merk op dat als je de afbeelding te groot maakt, dit tot kwaliteitsverlies leidt.

note: Text in function
en: Resume
nl: Hervat

note: Text in function
en: Right
nl: Rechts

note: Text in function
en: Rotate between the four positions
nl: Roteer tussen de vier posities

note: Text in function
en: Scroll Down
nl: Scroll neerwaarts

note: Text in function
en: Scroll Horizontally
nl: Scroll horizontaal

note: Text in function
en: Scroll Left
nl: Scroll links

note: Text in function
en: Scroll Right
nl: Scroll rechts

note: Text in function
en: Scroll Up
nl: Scroll opwaarts

note: Text in function
en: Scroll Vertically
nl: Scroll verticaal

note: Text in echo
en: Search
nl: Zoek

note: Text in function
en: Select
nl: Selecteer

note: Text in echo
en: Select category to show:
nl: Selecteer te tonen categorie:

note: Text in function
en: Select your %1$s icon
nl: Selecteer je %1$s icon:

note: Text in echo
en: Select your Twitter icon:
nl: Selecteer je Twitter icon:

note: Text in echo
en: Select your icon size
nl: Selecteer je icon grootte:

note: Text in echo
en: Set the height for the Twitter icon:
nl: Stel de hoogte in voor het Twitter icon:

note: Text in echo
en: Set the height for the category icon:
nl: Stel de hoogte in voor de categorie icon:

note: Text in echo
en: Set the width for the category icon:
nl: Stel de breedte in voor de categorie icon:

note: Text in function
en: Show %1$s icon
nl: Toon %1$s icon

note: Text in echo
en: Show Email Subscription
nl: Toon Email abonnement

note: Text in echo
en: Show FeedBurner reader count
nl: Toon FeedBurner lezersaantal

note: Text in echo
en: Show Previous, Pause and Next buttons
nl: Toon vorige, pauze en volgende knoppen

note: Text in echo
en: Show Twitter Icon
nl: Toon Twitter icon

note: Text in echo
en: Show a Tagline
nl: Toon een tag-lijn

note: Text in echo
en: Show a numbered post index
nl: Toon een genummerde berichten index

note: Text in function
en: Show excerpt only (no title)
nl: Toon alleen de samenvatting (geen titel)

note: Text in function
en: Show feeds
nl: Toon feeds

note: Text in function
en: Show icon
nl: Toon icon

note: Text in echo
en: Show my Tweets
nl: Toon mijn Tweets

note: Text in function
en: Show post title and excerpt
nl: Toont berichttitel en samenvatting

note: Text in function
en: Show post title only (no excerpt)
nl: Toon alleen berichttitel (geen samenvatting)

note: Text in function
en: Show tagline
nl: Toon tag-lijn

note: Text in function
en: Slide in and back horizontally
nl: Schuif horizontaal heen en terug

note: Text in function
en: Slide in and back vertically
nl: Schuif verticaal heen en terug

note: Text in echo
en: Sorry, but you are looking for something that isn't here
nl: Sorry, maar je zoekt iets dat er niet is

note: Text in echo
en: Sorry, no posts matched your criteria.
nl: Sorry, geen berichten die aan je criteria voldoen.

note: Text in echo
en: Sorry, the comment form is closed at this time.
nl: Sorry, het reactieformulier is momenteel gesloten.

note: Text in function
en: Sorry, the page that you are looking for does not exist.
nl: Sorry, de pagina die je zoekt bestaat niet.

note: Text in echo
en: Source Language:
nl: Brontaal:

note: Text in function
en: Squeeze in both edges horizontally
nl: Druk beide randen horizontaal in

note: Text in function
en: Squeeze in both edges vertically
nl: Druk beide randen verticaal in

note: Text in function
en: Submit Comment
nl: Verzend reactie

note: Text in function
en: Subscribe
nl: Abonneer

note: Text in function
en: Syndicate this site using RSS 2.0
nl: Syndicate deze site met RSS 2.0

note: Text in echo
en: Tagged with:
nl: Tags:

note: Text in echo
en: Tagline:
nl: Tag lijn:

note: Text in echo
en: Text display options:
nl: Tekst schermopties:

note: Text in echo
en: Text for "All Posts":
nl: Tekst voor "Alle berichten":

note: Text in echo
en: Text for "Next Post":
nl: Tekst voor "Volgende bericht":

note: Text in echo
en: Text for "Pause":
nl: Tekst voor "Pauzeer":

note: Text in echo
en: Text for "Previous Post":
nl: Tekst voor "Vorige bericht":

note: Text in echo
en: The following three settings only apply if you show the previous, pause and next buttons:
nl: De volgende drie settings worden alleen toegepast als je de vorige, pauzeer en volgende knoppen toont:

note: Text in echo
en: The image you have picked will be scaled to this height.
nl: De afbeelding die je hebt gekozen wordt geschaald tot deze hoogte.

note: Text in echo
en: The image you have picked will be scaled to this width.
nl: De afbeelding die je hebt gekozen wordt geschaald tot deze breedte.

note: Text in function
en: The latest comments to all posts in RSS
nl: De laatste reacties op alle berichten in RSS

note: Text in echo
en: The text you enter here will be the displayed in the button for \"All Posts\". If you leave this field blank the button will not be shown.
nl: De tekst die je hier opgeeft, wordt getoond op de knop voor \"Alle berichten\". Als je dit veld leeg laat, wordt de knop niet getoond.

note: Text in echo
en: This is applicable only if custom image size is enabled
nl: Dit is alleen van toepassing als aangepaste afbeeldingsgrootte is aangezet.

note: Text in echo
en: This is only applicable if your excerpt is at the right or at the left of your featured posts.
nl: Dit is alleen van toepassing als je samenvatting rechts of links staat van je 'featured' berichten.

note: Text in echo
en: This is the user who will be followed
nl: Dit is de gebruiker die zal worden gevolgd

note: Text in echo
en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
nl: Dit bericht is met een wachtwoord beschermd. Geef het wachtwoord om de reacties te bekijken.

note: Text in echo
en: This text will be shown in the drop-down menus in the navigation bar. If left blank, the title of the page is used.
nl: Deze tekst wordt getoond in de drop-down menus in de navigatiebalk. Als het wordt leeggelaten, wordt de titel van de pagina gebruikt.

note: Text in echo
en: This text will be shown in the subscription box by default. When the visitor starts entering the email address the text will disappear.
nl: Deze tekst wordt getoond in de drop-down menus in de navigatiebalk. Als het wordt leeggelaten, wordt de titel van de pagina gebruikt.

note: Text in echo
en: This text will be shown in the subscription button near the email field
nl: Deze tekst wordt getoond in de drop-down menus in de navigatiebalk. Als het wordt leeggelaten, wordt de titel van de pagina gebruikt.

note: Text in function
en: This widget lets visitors of your blog subscribe to it and follow you on popular social networks like Digg, FaceBook etc. Additionally they can subscribe to your blog by email, for which you need a FeedBurner account.
nl: Door deze widget kunnen bezoekers zich abonneren op je blog en je volgen op populaire sociale netwerken zoals Digg, FaceBook etc. Bovendien kunnen zij zich met email op je blog abonneren, waarvoor je wel een FeedBurner account nodig hebt.

note: Text in echo
en: This will default to the name of the selected category if left blank
nl: Als dit wordt leeggelaten, wordt dit standaard de naam van de geselecteerde categorie.

note: Text in echo
en: Time for each post display:
nl: Vertoningstijd voor elk bericht:

note: Text in echo
en: Title:
nl: Titel:

note: Text in function
en: Top
nl: Bovenkant

note: Text in function
en: Translate this Page
nl: Vertaal deze pagina

note: Text in function
en: Turn Downwards
nl: Draai naar beneden

note: Text in function
en: Turn Leftwards
nl: Draai naar links

note: Text in function
en: Turn Rightwards
nl: Draai naar rechts

note: Text in function
en: Turn Upwards
nl: Draai naar boven

note: Text in function
en: Twitter
nl: SW: Twitter

note: Text in function
en: Underline upon hover (sidebar-style)
nl: Onderstreep bij hover (zijbalk-stijl)

note: Text in function
en: Use Category Icons Plugin
nl: Gebruik Category Icons Plugin

note: Text in function
en: Use custom image
nl: Gebruik aangepaste afbeelding

note: Text in echo
en: User:
nl: Gebruiker:

note: Text in echo
en: Valid XHTML
nl: Gedlige XHTML

note: Text in function
en: Vertical Blinds
nl: Verticale blinds

note: Text in echo
en: What language is your page in?
nl: In welke taal is je pagina?

note: Text in echo
en: Width of excerpt section:
nl: Breedte van de sectie samenvatting:

note: Text in echo
en: Will show a text box for visitors to enter an email address for subscription
nl: Toont een tekstkader voor bezoekers om een email adres op te geven voor een abonnement

note: Text in echo
en: Will show the selected Twitter icon
nl: Toont het geselecteerde Twitter icon.

note: Text in echo
en: Will show up near the Twitter icon
nl: Wordt getoond nabij het Twitter icon.

note: Text in echo
en: Will show your latest tweets
nl: Toont je laatste tweets.

note: Text in function
en: Wipe
nl: Veeg

note: Text in function
en: You are currently logged in as <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
nl: Je bent momenteel ingelogd als <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.

note: Text in echo
en: You can choose to display an icon for the category based on the Category Icons plugin, or a custom image
nl: Je kan kiezen om een icon voor de categorie te tonen gebaseerd op de Category Icons Plugin of een aangepaste afbeelding.

note: Text in function
en: You have successfully logged in as <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
nl: Je bent succesvol ingelogd als <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.

note: Text in function
en: You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: %s
nl: Je kan deze <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags en attributen gebruiken: %s

note: Text in function
en: You must be logged in to post a comment.
nl: Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.

note: Text in function
en: Your Comment
nl: Je reactie

note: Text in function
en: Zoom and Fade
nl: Zoom en vervaag

note: Text in function
en: your-feed-name
nl: je-gebruikersnaam

note: Text in function
en: your-user-name
nl: je-gebruikersnaam
